Axel Peter Prytz

Axel Peter Prytz
Axel Peter Prytz
Axel Peter Prytz
Axel Peter Prytz

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Porträtt av Godsägare Lars G Prytz (1877-1916), signerad Ax. Peter, olja på duk, 69x59 cm

289753

2015-02-02