Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANSSON, Arvid (1862-1923): Fiskebåt i solnedgång, signerad, olja på duk, 61,5x91 cm.
Färgbortfall
289755
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här