Arvid Johansson olja

Arvid Johansson olja
Arvid Johansson olja
Arvid Johansson olja
Arvid Johansson olja
Arvid Johansson olja
Arvid Johansson olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Arvid (1862-1923): Fiskebåt i solnedgång, signerad, olja på duk, 61,5x91 cm.

Färgbortfall

289755

2015-02-02