Satsbord i rotfanér

Satsbord i rotfanér
Satsbord i rotfanér
Satsbord i rotfanér
Satsbord i rotfanér
Satsbord i rotfanér
Satsbord i rotfanér

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr., 1900-tal, rotfanér, kontursågad sarg, lätt svängda ben, maxhöjd ca 56, 47x35,5 cm

Fanérskador, slitage

289780

2015-02-01