Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr., 1900-tal, rotfanér, kontursågad sarg, lätt svängda ben, maxhöjd ca 56, 47x35,5 cm
Fanérskador, slitage
289780
2015-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här