Dosa Ryssland

Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland
Dosa Ryssland

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, otydlig årsstämpel, spår av förgyllning, dekor av ryttare till häst, längd ca 8 cm, vikt ca 78,8 g

289784

2015-01-31