Gustaviansk stilbyrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, med profilerad stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, tre lådor, intarsiadekor av bla girlanger, beslag i mässing, höjd ca 88, 100x46 cm, nyckel finns
Slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen
289796
2015-02-01