Gustaviansk stilbyrå

Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, med profilerad stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, tre lådor, intarsiadekor av bla girlanger, beslag i mässing, höjd ca 88, 100x46 cm, nyckel finns

Slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

289796

2015-02-01