Erik Osslund oljemålning

Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

1 500 SEK

OSSLUND, Erik (1913-82): Fjäll i höstskrud, signerad Erik Osslund, olja på duk, 38x62 cm

289801

2015-02-01