Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): (2) "Grönskande träd" resp "Ljuvlig dag", signerade Greiber, olja på pannå, vardera ca 30x30 cm

289805

2015-02-01