Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): L´Ecuyère, litografi, 1960, signerad i trycket. ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, 50x65 cm
LITTERATUR: Bloch 999
289810
2015-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här