Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): L´Ecuyère, litografi, 1960, signerad i trycket. ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, 50x65 cm
LITTERATUR: Bloch 999

289810

2015-02-01