Toulouse-Lautrec färglitografi efter förlaga

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOULOUSE-LAUTREC, Henri de (1864-1901), efter: La Grande Loge, färglitografi (affisch före text), utförd av Henri Deschamps, tryckt av Fernand Mourlot, numrerad 39/100, bladstorlek 71x51 cm

Gulnad, missfärgad i marginaler

289819

2015-02-01