Toulouse-Lautrec färglitografi efter förlaga
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOULOUSE-LAUTREC, Henri de (1864-1901), efter: La Grande Loge, färglitografi (affisch före text), utförd av Henri Deschamps, tryckt av Fernand Mourlot, numrerad 39/100, bladstorlek 71x51 cm
Gulnad, missfärgad i marginaler
289819
2015-02-01