Lars Holmström ljusstake i mässing

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, märkt Lars Holmström Arvika, mässing, 1900-tal, för sju ljus, höjd ca 18, längd 52 cm

Bruksslitage

289822

2015-02-01