Kista på ben

Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben
Kista på ben

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICKSCHATULL / KISTA, på ben, 1900-tal, bemålat samt bronserat, beslag i smide, höjd ca 75, 50x47cm, nyckel finns

Saknar invändig inredning, slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

289825

2015-02-01