Kista på ben
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICKSCHATULL / KISTA, på ben, 1900-tal, bemålat samt bronserat, beslag i smide, höjd ca 75, 50x47cm, nyckel finns
Saknar invändig inredning, slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen
289825
2015-02-01