Bordsplateau 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BORDSPLATEAU, empirestil, Frankrike, 1800-tal, höjd 4,5 cm, diameter ca 27 cm
Kuntoraportti
Spegelglas med ytskador
289826
Päivämäärä:
2015-02-01