Bordsplateau 1800-tal

Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BORDSPLATEAU, empirestil, Frankrike, 1800-tal, höjd 4,5 cm, diameter ca 27 cm

Kuntoraportti

Spegelglas med ytskador

289826

Päivämäärä:

2015-02-01