Likörglas art deco

Likörglas art deco
Likörglas art deco
Likörglas art deco
Likörglas art deco

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIKÖRGLAS, 12 st., art déco, 1900-talets första hälft, höjd ca 8,5 cm

Enstaka nerslipad, smärre nagg

289834

2015-02-01