Ernst Josephson Balett

Ernst Josephson Balett
Ernst Josephson Balett
Ernst Josephson Balett
Ernst Josephson Balett

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEPHSON, Ernst (1851-1906): Balett, signerad Ernst Josephson, tusch på papper, 38x21 cm
PROVENIENS Gösta Stenman, Stockholm (ref. nr. 119)

289836

2015-02-01