Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEPHSON, Ernst (1851-1906): Balett, signerad Ernst Josephson, tusch på papper, 38x21 cm
PROVENIENS Gösta Stenman, Stockholm (ref. nr. 119)
289836
2015-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här