Bordslampor Louis XVI stil

Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil
Bordslampor Louis XVI stil

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI stil, förgylld brons, marmor, höjd inkl. skärm ca 50 cm

Senare elektrifierade

289843

2015-02-01