Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, förgylld brons, vit marmor, 1800-tal, empirestil, höjd 22 cm

Marmor med skador, saknas troligtvis dekordelar

289860

2015-02-01