Carl Harry Stålhane vas

Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas
Carl Harry Stålhane vas

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVVAS, glaserat stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, signerad CHS Rörstrand, höjd ca 51 cm

Smärre mynningsnagg

289870

2015-02-01