Barbie Ken Skipper 1960-tal

Barbie Ken Skipper 1960-tal
Barbie Ken Skipper 1960-tal
Barbie Ken Skipper 1960-tal
Barbie Ken Skipper 1960-tal
Barbie Ken Skipper 1960-tal
Barbie Ken Skipper 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARBIE, KEN, SKIPPER, 1960-tal, medföljande diverse kläder och tillbehör såsom skor, tennisracket, baseballträ, borstar, solglasögon, boxhandskar och tv-apparat, mm.
Ken och Barbie med överdelar till fabriksförpackningar, Skipper i komplett fabriksförpackning

Diverse skador

289875

2015-02-01