Barbie Ken Skipper 1960-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARBIE, KEN, SKIPPER, 1960-tal, medföljande diverse kläder och tillbehör såsom skor, tennisracket, baseballträ, borstar, solglasögon, boxhandskar och tv-apparat, mm.
Ken och Barbie med överdelar till fabriksförpackningar, Skipper i komplett fabriksförpackning
Diverse skador
289875
2015-02-01