Lars Höppner etsning

Lars Höppner etsning
Lars Höppner etsning
Lars Höppner etsning
Lars Höppner etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖPPNER, Lars, "King Kong är i stan", signerad Lars Höppner nr. 2/3, etsning/akvatint, 25x18 cm, oramad

Veck i marginal

289880

2015-02-01