Thure Ander oljemålning

Thure Ander oljemålning
Thure Ander oljemålning
Thure Ander oljemålning
Thure Ander oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDER, Ture (1881-1959): Landskapsmotiv, signerad och daterad Ture Ander -49, olja på pannå, 41x54 cm

289884

2015-02-03