Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDER, Ture (1881-1959): Landskapsmotiv, signerad och daterad Ture Ander -49, olja på pannå, 41x54 cm
289884
2015-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här