Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", 79/100, signerad och daterad Velikovic 1979, färgserigrafi, 70x100 cm, oramad
289887
2015-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här