Valdimir Velicovic färgserigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", 79/100, signerad och daterad Velikovic 1979, färgserigrafi, 70x100 cm, oramad

289887

2015-02-01