Olof Frisk spegel

Olof Frisk spegel
Olof Frisk spegel
Olof Frisk spegel
Olof Frisk spegel
Olof Frisk spegel
Olof Frisk spegel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SPEGEL, empire, stämplad Olof Frisk (1795-1879), bronserad samt förgylld, antikiserande dekorelment, ca 81x40 cm

Sannolikt senare glas, slitage

289888

2015-02-03