Marcel Genay Max Papart

Marcel Genay Max Papart
Marcel Genay Max Papart
Marcel Genay Max Papart
Marcel Genay Max Papart

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK, 2 delar: GENAY, Marcel (född 1929): Slussenförslag, signerad och numrerad Marcel Genay, 186/250, litografi, 38x60 cm samt PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): L´Oiseau, signerad Max Papart, 53/65, färgetsning på carborundum, ca 29,5x29,5 cm

289890

2015-02-02