Stolar 6 sengustavianska från Tidö slott

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOLAR, 6 st., sengustavianska lindomearbeten, omkring 1800
Proveniens: Tidö slott

Slitage, färgbortfall

289895

2015-02-03