Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STOLAR, 6 st., sengustavianska lindomearbeten, omkring 1800
Proveniens: Tidö slott
Slitage, färgbortfall
289896
2015-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här