Arne Kavli Bordsstilleben med blommor och frukter

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

KAVLI, Arne (Norge 1878-1970): Bordsstilleben med blommor och frukter, signerad A. Kavli, olja på duk, 82x71 cm

289897

2015-02-03