Gustav Magnusson oljemålning

Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning
Gustav Magnusson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

MAGNUSSON, Gustav (1890-1957): Lutaspelande man, signerad och daterad Gust Magnusson 1944, olja på pannå, ca 65x54 cm

289901

2015-02-02