Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GIDE Etienne (Frankrike, född 1761): tillskriven, Familjelycka, signerad och daterad Et Gide 1802, blandteknik, ca 16x18 cm
Ej examinerad ur ram, fläckar, hål
289907
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här