Etienne Gide tillskriven

Etienne Gide tillskriven
Etienne Gide tillskriven

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIDE Etienne (Frankrike, född 1761): tillskriven, Familjelycka, signerad och daterad Et Gide 1802, blandteknik, ca 16x18 cm

Ej examinerad ur ram, fläckar, hål

289907

2015-02-02