Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
NORRMAN, Lars (1915-1979): Liggande modell, signerad Lars Norrman Tahiti, olja på papp, ca 17x51 cm
Zustandsbeschreibung
289921
2015-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner