Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
SKULPTUR, trä, 1900-tal, signerad S. Hedman, föreställande Mater Dolorosa 1260-1290, märkt Öja Kyrka, Gotland, höjd ca 40 cm
Slitage
289930
2015-02-01