Träskulptur S Hedman

Träskulptur S Hedman
Träskulptur S Hedman
Träskulptur S Hedman
Träskulptur S Hedman
Träskulptur S Hedman
Träskulptur S Hedman

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

SKULPTUR, trä, 1900-tal, signerad S. Hedman, föreställande Mater Dolorosa 1260-1290, märkt Öja Kyrka, Gotland, höjd ca 40 cm

Slitage

289930

2015-02-01