Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DURANTON, André (Frankrike, 1905-?): (3) Chez la couturière, signerade Duranton, numrerade, edtition 200, 46x60 cm, oramade
289934
2015-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här