André Duranton tre färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DURANTON, André (Frankrike, 1905-?): (3) Chez la couturière, signerade Duranton, numrerade, edtition 200, 46x60 cm, oramade

289934

2015-02-01