Bokskåp nyrenässans
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, tvådelat, omkring 1900, nyrenässans, mahognyfanér, vitrinöverdel med bakomliggande hyllplan, samt underdel med dörrspeglar i rotfanér, bakomliggande hyllplan, totalhöjd ca 221, 86x47,5 cm, nyckel saknas
Krön saknas, skador, lagningar
289949
2015-02-02