Bokskåp nyrenässans

Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans
Bokskåp nyrenässans

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, tvådelat, omkring 1900, nyrenässans, mahognyfanér, vitrinöverdel med bakomliggande hyllplan, samt underdel med dörrspeglar i rotfanér, bakomliggande hyllplan, totalhöjd ca 221, 86x47,5 cm, nyckel saknas

Krön saknas, skador, lagningar

289949

2015-02-02