Kinesiskt sidentryck sen Qing dynasti

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KINESISKT TRYCK, 18/1900-tal, sen Qing, tryck på siden, föreställande kvinna i vagn dragen av hjort följd av tre tjänare, 39,5x31 cm

skador och veck, ett litet hål.

289953

2015-02-02