Erling Johansson etsningar

Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar
Erling Johansson etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Erling (född 1934): (4) bl a "Högsommar" och "Lilla Strömmen" signerade Erling J., etsningar, trädmotivet daterat -95, varierande mått

Vintermotivet med dedikation

289954

2015-02-02