Berta Maria Svensson oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, Berta Maria (1900-tal): Hönsgården, signerad samt à tergo daterad juli 1962, olja på duk, 69,5x71,5 cm

289961

2015-02-02