Berta Maria Svensson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SVENSSON, Berta Maria (1900-tal): "Stenyta", signerad och daterad -64, olja på duk, 28x28 cm

289962

2015-02-02