Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BONNIER, Olle (född 1925): (3) Komposition, signerade och daterade Olle Bonnier -59 och -63, färglitografier, 48x36- cm
1 med pappers/ytskador
289971
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här