Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DUKE, Peder (1938-2003): (4) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått, oramade
289972
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här