Peder Duke fyra färgserigrafier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): (4) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått, oramade

289973

2015-02-02