Svenska slott & herresäten vid 1900-talets början
2015-02-02
289976
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖCKER (3), Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början, bl a Västergötland, Skåne och Småland, 1920-tal, bruna skinnband, 3 volymer
Några skador, blekta ryggar, några fläckar