Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, Edvin Ollers 1950, tenn, vid basen dekor i relief, stämplad GJUTET TENN Z8 OLLERS, höjd 33 cm
Botten med bucklor samt gåvoinskription
289992
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här