Vas Edvin Ollers

Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers
Vas Edvin Ollers

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Edvin Ollers 1950, tenn, vid basen dekor i relief, stämplad GJUTET TENN Z8 OLLERS, höjd 33 cm

Botten med bucklor samt gåvoinskription

289992

2015-02-02