Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOUCHER, Francois (omkring 1800) hans efterföljare: Pastoralt motiv med herdinna och får, olja på duk, 80x109 cm
Krackeleringar
290005
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här