Francois Boucher hans efterföljare olja

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOUCHER, Francois (omkring 1800) hans efterföljare: Pastoralt motiv med herdinna och får, olja på duk, 80x109 cm

Krackeleringar

290005

2015-02-02