Grafiska blad
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 4 st., Bengt Lindström etsning signerad 40/80, C-F Reuterswärd "Själporträtt med muff" litografi signerad 166/200, Jörgen Boberg färgetsning signerad 24/275, Mogens Andersen färglitografi 1967 signerad 22/90, oramade
290007
2015-02-02