Alexander Alexandrovich Roubtsov olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROUBTSOV, Alexander Alexandrovich (Ryssland 1884 - efter1947): Colom Bechar, Algeria, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 27,5x37 cm

290029

2015-02-02