Karmstolar mahogny Danmark

Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark
Karmstolar mahogny Danmark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1940/50-tal, massiv mahogny, sitthöjd 45 cm

Ytskador och fläckar

290032

2015-02-02