Sven Erik Jakobsson etsning

Sven Erik Jakobsson etsning
Sven Erik Jakobsson etsning
Sven Erik Jakobsson etsning
Sven Erik Jakobsson etsning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAKOBSSON, Sven Erik (född 1934): Björkliden september 85 I, signerad Sven Erik Jakobsson, eget tryck 41/75, färgetsning, 77x40 cm

290035

2015-02-02