Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAKOBSSON, Sven Erik (född 1934): Björkliden september 85 I, signerad Sven Erik Jakobsson, eget tryck 41/75, färgetsning, 77x40 cm
290035
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här