Bord 1920/30-tal Bodafors
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1920/30-tal, möjligen Carl Malmsten, märkt Bodafors, fanérat i björk och jakaranda, sargen med klassicerande intarsiabård, utdragbart, höjd ca 75, 165x83 cm
Ytskador, bordsskivan med märken
290037
2015-02-02